Program zajęć
Czego nauczymy Cię w VizAcademy®

W 7 tygodni od 0

Modeling 3d podstawowy oraz zaawansowany.

Tydzień 1

Opanowane na szkoleniu umiejętności modelingu w 3ds Maxie pozwolą Ci przenieść swój nawet najbardziej skomplikowany projekt do świata 3d. Dzięki naszym technikom bez problemu wymodelujesz wnętrza, budynki oraz przedmioty.

Da Ci to możliwość dowolnego formowania swoich koncepcji i przedstawiania ich na wizualizacjach.

Tworzenie oświetlenia w interiorze.

Tydzień 2.

Jedna z najważniejszych lekcji. Umiejętności oświetlania sceny są kluczem do dobrych wizualizacji.

Nasze metody pozwolą Ci wydobyć fotorealizm i piękno z Twoich koncepcji.

Tworzenie materiałów w interiorze.

Tydzień 3.

Będziesz w stanie wykonać w szybkim tempie dowolny materiał, dostosowany do różnych typów oświetlenia.

Dzięki dobrym materiałom ożywisz swój projekt prezentując go dokładnie tak, jak sobie go wyobrażasz. Dostaniesz naszą autorską bazę najlepszych, sprawdzonych tekstur.

Post-Produkcja i finalizacja interioru.

Tydzień 4.

Wykonasz panoramę 360, rzut 3d, postprodukcję w Photoshopie.

Zaprezentujesz swój projekt w nowoczesny sposób zwiększając jego wartość. Poznasz techniki szybkiego tworzenia finalnych wizualizacji oraz renderowania w chmurze. Co znacznie przyspieszy Twój rendering

Modelowanie 3d architektury oraz terenu.

Tydzień 5.

Opanujesz tworzenie budynków oraz elewacji parametrycznych. Wykonasz również w 3d realistyczny teren, drzewa, trawy, lasy.

Da Ci to przewagę w szybkim tworzeniu dowolnych, skomplikowanych pomysłów architektonicznych przygotowanych do fotorealistycznego renderingu.

Tworzenie światła i materiałów w exteriorze.

Tydzień 6 oraz 7.

Poznasz nasze innowacyjne metody oświetlania exteriorów, które dadzą Ci bardzo dobre rezultaty w krótkim czasie.

Dzięki temu przedstawisz swoją architekturę w możliwie najlepszym świetle. Wykonasz światło dzienne, zachód słońca, nocne, mgłę. Wydobędziesz odpowiedni klimat i nastrój z Twoich projektów.

Twój efekt finalny.

Po 7 tygodniach nauki

Na szkoleniu wykonasz od 2 do 7 indywidualnych fotorealistycznych wizualizacji, które znajdą się w Twoim portfolio niezbędnym przy szukaniu dobrej pracy. Otrzymasz także certyfikat potwierdzający umiejętności.

Będziesz w stanie samodzielnie tworzyć od zera wizualizacje Twoich projektów, które dadzą Ci przewagę w dziedzinie projektowania, architektury, grafiki, designu.

VizAcademy®
Szkolenie najwyższej jakości.

Zapisz się do nas już teraz!

Adres e-mail jest wymagany!

Wprowadź adres e-mail aby utworzyć darmowe konto.

Adres e-mail jest wymagany!

Najczęstsze pytania

Co to jest VizAcademy

VizAcademy jest to profesjonalna szkoła online tworzenia fotorealistycznych wizualizacji w 3ds Maxie, ze specjalnie przygotowanym, autorskim programem nauczania, który daje doskonałe rezultaty już po 7 tygodniach.

Szkoła VizAcademy jest prowadzona przez wykwalifikowanych, certyfikowanych instruktorów, z ponad 13 letnim doświadczeniem w pracy w branży grafiki 3d.

Prowadzi szkolenia na terenie Polski, Niemiec oraz Wielkiej Brytanii.

Dla kogo jest VizAcademy

VizAcademy jest przeznaczone dla osób chcących nauczyć się tworzenia wizualizacji wnętrz, budynków, produktów od podstaw.

Nie musisz posiadać żadnej wcześniejszej wiedzy na temat renderingu, programów 3d, bądź wykształcenia w tym kierunku. Ponad 75% naszych absolwentów startowała zupełnie od zera.

Efekty naszego nauczania prezentujemy na naszych mediach społecznościowych oraz na tej stronie. Znajdziesz tam prace osób bez wcześniejszej znajomości 3ds Maxa, oraz posiadających elementarne doświadczenie w tym programie.

Brak wcześniejszej znajomości 3ds Maxa nie będzie mieć żadnego wpływu na Twój finalny efekt.

Czego się nauczę, czy dostanę certyfikat

W 7 tygodni nauczymy Cię tworzenia wizualizacji wnętrz oraz architektury na najwyższym poziomie.

Opanujesz szczegółowo zagadnienia modelingu, tworzenia światła, materiałów, post produkcji wypracowywane przez nas od ponad 13 lat pracy w branży.

Przekażemy Ci naszą usystematyzowaną wiedzę i nauczymy technik, które sprawią, że Twoje wizualizacje będą wyglądać jak profesjonalne zdjęcie.

Po ukończeniu szkolenia będziesz mieć w swoim portfolio od 2-7 pięknych wizualizacji, oraz dodatkowo otrzymasz certyfikat VizAcademy potwierdzający Twój udział.

Gdzie odbywają się zajęcia

Idea naszego szkolenia polega na przeniesieniu nauki z trybu stacjonarnego do trybu online, dostosowując nauczanie do nowoczesnych standardów i wymagań jakie powinny obowiązywać w XXI wieku. Bez żadnych długich dojazdów, limitowanych godzin lekcyjnych, limitowanego dostępu do pomocy czy wiedzy.

Zajęcia odbywają się na naszej autorskiej platformie VizAcademy®. Są one zbudowane w oparciu o 4 elementy: spotkania na konferencjach online na żywo 3 razy w tygodniu, codzienną pracę z indywidualnymi certyfikowanymi instruktorami, profesjonalne nagrania instruktażowe, oraz specjalnie przygotowane dla Ciebie zadania.

Ile kosztuje szkolenie

Aktualny cennik oraz dostępne terminy znajdziesz na stronie: Link