Załóż konto, aby uzyskać już teraz dostęp do darmowych zestawów VizAcademy

Adres e-mail jest wymagany!

Wprowadź adres e-mail aby utworzyć darmowe konto.

Adres e-mail jest wymagany!

Darmowe tutoriale

Tworzenie panoram 360, rzutów 3d, pierwsza instalacja oraz konfiguracja 3ds Maxa, tworzenie parametrycznych elewacji… i wiele innych tutoriali znajdziesz na naszej platformie VizAcademy. Wystarczy założyć darmowe konto aby uzyskać do nich dostęp.

Darmowe tekstury

Otrzymaj również dostęp do darmowej bazy naszych autorskich tekstur. Sprawdzą się idealnie przy renderingu wnętrz oraz budynków.

Znajdziesz tam tekstury: marmuru, drewna, betonu, tkanin, cegły i innych.

Darmowe modele 3d

Załóż konto na platformie VizAcademy, gdzie otrzymasz także dostęp do darmowej bazy naszych autorskich, wysokiej jakości modeli 3d gotowych do renderingu.

Utwórz darmowe konto

I dostań materiały edukacyjne, modele, tekstury już teraz!

Adres e-mail jest wymagany!

Wprowadź adres e-mail aby utworzyć darmowe konto.

Adres e-mail jest wymagany!

Najczęstsze pytania

Co to jest VizAcademy

VizAcademy jest to profesjonalna szkoła online tworzenia fotorealistycznych wizualizacji w 3ds Maxie, ze specjalnie przygotowanym, autorskim programem nauczania, który daje doskonałe rezultaty już po 7 tygodniach.

Szkoła VizAcademy jest prowadzona przez wykwalifikowanych, certyfikowanych instruktorów, z ponad 13 letnim doświadczeniem w pracy w branży grafiki 3d.

Prowadzi szkolenia na terenie Polski, Niemiec oraz Wielkiej Brytanii.

Dla kogo jest VizAcademy

VizAcademy jest przeznaczone dla osób chcących nauczyć się tworzenia wizualizacji wnętrz, budynków, produktów od podstaw.

Nie musisz posiadać żadnej wcześniejszej wiedzy na temat renderingu, programów 3d, bądź wykształcenia w tym kierunku. Ponad 75% naszych absolwentów startowała zupełnie od zera.

Efekty naszego nauczania prezentujemy na naszych mediach społecznościowych oraz na tej stronie. Znajdziesz tam prace osób bez wcześniejszej znajomości 3ds Maxa, oraz posiadających elementarne doświadczenie w tym programie.

Brak wcześniejszej znajomości 3ds Maxa nie będzie mieć żadnego wpływu na Twój finalny efekt.

Czego się nauczę, czy dostanę certyfikat

W 7 tygodni nauczymy Cię tworzenia wizualizacji wnętrz oraz architektury na najwyższym poziomie.

Opanujesz szczegółowo zagadnienia modelingu, tworzenia światła, materiałów, post produkcji wypracowywane przez nas od ponad 13 lat pracy w branży.

Przekażemy Ci naszą usystematyzowaną wiedzę i nauczymy technik, które sprawią, że Twoje wizualizacje będą wyglądać jak profesjonalne zdjęcie.

Po ukończeniu szkolenia będziesz mieć w swoim portfolio od 2-7 pięknych wizualizacji, oraz dodatkowo otrzymasz certyfikat VizAcademy potwierdzający Twój udział.

Gdzie odbywają się zajęcia

Idea naszego szkolenia polega na przeniesieniu nauki z trybu stacjonarnego do trybu online, dostosowując nauczanie do nowoczesnych standardów i wymagań jakie powinny obowiązywać w XXI wieku. Bez żadnych długich dojazdów, limitowanych godzin lekcyjnych, limitowanego dostępu do pomocy czy wiedzy.

Zajęcia odbywają się na naszej autorskiej platformie VizAcademy®. Są one zbudowane w oparciu o 4 elementy: spotkania na konferencjach online na żywo 3 razy w tygodniu, codzienną pracę z indywidualnymi certyfikowanymi instruktorami, profesjonalne nagrania instruktażowe, oraz specjalnie przygotowane dla Ciebie zadania.

Ile kosztuje szkolenie

Aktualny cennik oraz dostępne terminy znajdziesz na stronie: Link