Oprogramowanie
Programy, które opanujesz u nas od zera

Sprawdź poniżej jakie dadzą Ci możliwości

Autodesk 3ds Max

Dostępna darmowa wersja Trial, Studencka lub Indie

Jest to najpopularniejsze wśród architektów i projektantów oprogramowanie do modelowania 3D i tworzenia wizualizacji. Posiada wydajne i elastyczne narzędzia, dzięki którym możesz szybko tworzyć bardzo wysokiej jakości materiały 3D.

Z łatwością zaimportujesz do niego każdy model z Revita, ArchiCad’a, AutoCad’a, SketUp’a, i innych programów 3D.

Przekonasz się, że po 7 tygodniach szkolenia program, który wcześniej wydawał Ci się skomplikowany, będzie Twoim ulubionym narzędziem do codziennej pracy w zawodzie.

Corona Renderer

Dostępna darmowa wersja Trial lub Studencka

Nowoczesny, zaawansowany i bardzo wydajny silnik renderujący. Zdobywający coraz większą sławę wśród architektów i projektantów.

Idealny do tworzenia wizualizacji budynków, wnętrz, produktów. Doskonała alternatywa dla Vray’a. Silnik renderujący Corona jest:

  • Prostszy w obsłudze – nie wymaga skomplikowanej konfiguracji
  • Szybszy – Posiada bardzo wydajne algorytmy renderujące
  • Optymalny – Nie potrzebujesz do niego mocnego sprzętu. Wystarczy już laptop z procesorem i5 i 8GB RAM
  • Ponad 2x tańszy od konkurencji
  • Posiada obszerne biblioteki materiałów

Adobe Photoshop

Dostępna darmowa wersja Trial

Profesjonalne narzędzie do obróbki grafiki. Poznasz jego funkcje do tworzenia post-produkcji finalnych wizualizacji. Nauczysz się w nim także przygotowywania własnych, wysokiej jakości tekstur idealnych do renderingu.

... Jest coś jeszcze

Jako dodatkowy bonus od nas nauczymy Cię od zera programu Marvelous Designer!

Marvelous Designer

Dostępna darmowa wersja Trial

Zaawansowany program do tworzenia symulacji tkanin. Da Ci on duże możliwości w tworzeniu bardzo realistycznych modeli sof, firanek, foteli, ubrań i wielu innych!

5 powodów dla których 3ds Max jest idealny dla Ciebie

 

Rendering

3ds Max współgra z wieloma silnikami renderującymi m.in. Corona. Połączenie to daje nieograniczone możliwości w tworzeniu wysokiej jakości fotorealistycznych wizualizacji 3d. Dzięki profesjonalnym renderom 3d przedstawisz swój projekt w najlepszy możliwy sposób.

 

Modeling

W 3ds Maxie będziesz w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane modele 3d. Posiada on obszerne zasoby modyfikatorów, dzięki czemu modelowanie jest niezwykle proste i intuicyjne. Jest on przygotowany tak, aby dać Ci swobodę w tworzeniu nawet najdokładniejszych detali.

 

Kompatybilność

3ds Max jest kompatybilny z AutoCad’em, Revit’em, ArchiCad’em, Sketchup’em oraz wieloma innymi edytorami 3d. Będziesz w stanie 1 kliknięciem zaimportować z nich dowolny przygotowany model wnętrza bądź architektury. W następnej kolejności zaimportowany plik możesz edytować bądź wyrenderować w 3ds Maxie nadając mu piękny klimat i realizm.

 

Precyzja

W swojej pracy musisz mieć możliwość tworzenia szczegółowych scen, tak aby Twój klient mógł otrzymać odpowiednią wizualizację tego, jak będzie wyglądał projekt po jego realizacji. 3ds Max i Corona są przystosowane do pracy nawet nad drobnymi detalami, dzięki czemu zadziwisz klientów najwyższym poziomem szczegółowości swoich wizualizacji.

 

Szybkość

Dzięki zautomatyzowanym wbudowanym procesom będziesz w stanie znacznie przyspieszyć swoją pracę. Korzystając z systemu szablonów możesz zapisać typowe ustawienia i dodawać je do kolejnych projektów. To ogromna oszczędność czasu. Pomoże ona podnieść poziom Twoich wizualizacji, który zostanie doceniony przez pracodawców jak i klientów.


100% Satysfakcji

Gwarantujemy, że w 7 tygodni z nami nauczysz się tych zaawansowanych programów i będziesz tworzyć piękne fotorealistyczne wizualizacje!

VizAcademy®
Szkolenie najwyższej jakości.

Załóż konto, aby zapisać się na szkolenie, bądź otrzymać darmowe tutoriale. Dołącz do nas już teraz!

Adres e-mail jest wymagany!

Wprowadź adres e-mail aby utworzyć darmowe konto.

Adres e-mail jest wymagany!

Sprawdź także:

Najczęstsze pytania

Co to jest VizAcademy

VizAcademy jest to profesjonalna szkoła online tworzenia fotorealistycznych wizualizacji w 3ds Maxie, ze specjalnie przygotowanym, autorskim programem nauczania, który daje doskonałe rezultaty już po 7 tygodniach.

Szkoła VizAcademy jest prowadzona przez wykwalifikowanych, certyfikowanych instruktorów, z ponad 13 letnim doświadczeniem w pracy w branży grafiki 3d.

Prowadzi szkolenia na terenie Polski, Niemiec oraz Wielkiej Brytanii.

Dla kogo jest VizAcademy

VizAcademy jest przeznaczone dla osób chcących nauczyć się tworzenia wizualizacji wnętrz, budynków, produktów od podstaw.

Nie musisz posiadać żadnej wcześniejszej wiedzy na temat renderingu, programów 3d, bądź wykształcenia w tym kierunku. Ponad 75% naszych absolwentów startowała zupełnie od zera.

Efekty naszego nauczania prezentujemy na naszych mediach społecznościowych oraz na tej stronie. Znajdziesz tam prace osób bez wcześniejszej znajomości 3ds Maxa, oraz posiadających elementarne doświadczenie w tym programie.

Brak wcześniejszej znajomości 3ds Maxa nie będzie mieć żadnego wpływu na Twój finalny efekt.

Czego się nauczę, czy dostanę certyfikat

W 7 tygodni nauczymy Cię tworzenia wizualizacji wnętrz oraz architektury na najwyższym poziomie.

Opanujesz szczegółowo zagadnienia modelingu, tworzenia światła, materiałów, post produkcji wypracowywane przez nas od ponad 13 lat pracy w branży.

Przekażemy Ci naszą usystematyzowaną wiedzę i nauczymy technik, które sprawią, że Twoje wizualizacje będą wyglądać jak profesjonalne zdjęcie.

Po ukończeniu szkolenia będziesz mieć w swoim portfolio od 2-7 pięknych wizualizacji, oraz dodatkowo otrzymasz certyfikat VizAcademy potwierdzający Twój udział.

Gdzie odbywają się zajęcia

Idea naszego szkolenia polega na przeniesieniu nauki z trybu stacjonarnego do trybu online, dostosowując nauczanie do nowoczesnych standardów i wymagań jakie powinny obowiązywać w XXI wieku. Bez żadnych długich dojazdów, limitowanych godzin lekcyjnych, limitowanego dostępu do pomocy czy wiedzy.

Zajęcia odbywają się na naszej autorskiej platformie VizAcademy®. Są one zbudowane w oparciu o 4 elementy: spotkania na konferencjach online na żywo 3 razy w tygodniu, codzienną pracę z indywidualnymi certyfikowanymi instruktorami, profesjonalne nagrania instruktażowe, oraz specjalnie przygotowane dla Ciebie zadania.

Ile kosztuje szkolenie

Aktualny cennik oraz dostępne terminy znajdziesz na stronie: Link