Efekty nauczania
Prace studentów VizAcademy®

Zaufało nam już ponad pół tysiąca studentów!

W każdej szkole najważniejsze są wyniki uczniów. Sprawdź poniżej efekty naszego nauczania.

Aneta Komońska

⭐⭐⭐⭐⭐

„Świetny Kurs dla początkujących, ale i również dla bardziej zaawansowanych w Maxie. Jak to było w moim przypadku. Sądziłam, że niewiele mnie zaskoczy, ale się myliłam  🙂 Podniosłam swoje umiejętności oczywiście w renderingu, ale i kadrze, modelingu, close-upach i panoramach 360 stopni. . Jeśli coś już potrafisz i wymagasz więcej, nie ma szans żeby się nudzić. Codzienny support rozwiewa każde wątpliwości, na regularnych konferencjach omawiane jest bieżace zaawansowanie prac, masz wgląd do katalogów kolegów co tym bardziej motywuje  😀 Cała ekipa ma ogromną wiedzę i cierpliwość ! Ogromnie Polecam  :)”

Beata Zieleźny

⭐⭐⭐⭐⭐

„Z całego serca polecam ekipę VizAcademy, kurs jest intensywny, ale bardzo efektywny, wspaniały support dla którego nie ma pytań bez odpowiedzi, świetnie przygotowane materiały do zajęć, mega profesjonalizm na każdym kroku! :)”

Ewelina Potocka

⭐⭐⭐⭐⭐

„Bardzo efektywnie spędzone 7 tygodni! Zwięźle i dokładnie wytłumaczone zagadnienia, rzeczowe korekty, mega motywujące konferencje i super support. Nigdy nie spodziewałabym się, że coś początkowo tak trudnego dzięki Waszej ogromnej pomocy i cierpliwości okaże się takie łatwe i przyjemne.
Dzięki za cały Wasz czas poświęcony na korekty 😀 Jesteście najlepsi <3
Polecam wszystkim, którzy chcieliby spełnić marzenie o robieniu fotorealistycznych wizualizacji, ale wciąż się zastanawiają 😉 Naprawdę warto!
PS. Czekam na informację o drugim stopniu kursu 😀 . Bo jakoś smutno się zrobiło bez konferencji…więc mam nadzieję, do zobaczenia 😀 „

Paulina Małkowiak

⭐⭐⭐⭐⭐

„✋🤚 👍11/10! Wojtek, Tony, Ania dzięki za naprawdę super przygodę z 3ds Maxem. Walczyłam z tym programem już od kilku lat, ale nikt tak jak Wy nie był w stanie przekazać tyle skondensowanej, profesjonalnej i uproszczonej wiedzy w tak krótkim czasie! Dużo moich złych 3dsowych nawyków zostało naprawionych i to zdecydowanie przyspieszyło codzienną pracę. Polecam wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają – nie zastanawiajcie się tylko zapisujcie na kurs! Jeszcze raz szacuneczek za Waszą wiedzę i dzięki za każdą poświęconą chwilę i pokłady cierpliwości 🤩!”

Karolina Paczyńska

⭐⭐⭐⭐⭐

„Z całego serca polecam kurs wizualizacji VizAcademy. Dobrze przygotowany program, przemiły prowadzący. Wiedza zdobyta dzięki wieloletniej praktyce przekazana w kilka tygodni, kurs wart swojej ceny  🙂 „

Paulina Pryzowicz

⭐⭐⭐⭐⭐

„Z czystym sumieniem polecam kurs 3dVizAcademy  🙂 Moja przygoda z wizualizacjami zaczęła się już jakiś czas temu. Sporo czasu zajęło mi nauczenie się podstaw i odpowiednie ich wykorzystywanie. 3dVizAcademy przekazuje taką wieloletnią wiedzę w kilka tygodni! To jest niesamowite, jak szybko można nauczyć się osiągać tak dobre efekty w tak krótkim czasie. Co więcej, kurs jest dostosowany do poziomu startowego uczestników, więc Wojtek, Tony i Ania rozwijają skrzydła każdego, kto do nich trafi. To najcenniejsza wiedza jaką do tej pory otrzymałam! Dziękuję  :)))”

Ewa Karczewska

⭐⭐⭐⭐⭐

„Super kurs, poświęcając na niego trochę czasu można się naprawdę dużo nauczyć, ja sama zaczynałam z poziomu 0, i jestem zaskoczona, że program, którego się tak bałam – da się ogarnąć. Po 7 tygodniach umiem wykonać super wizualizację. Wiadomo zasługą jest na pewno prowadzący i support, który w każdej chwili pomoże z rozwiązaniem problemów, polecam!⬅️😍”

Karolina Kosińska

⭐⭐⭐⭐⭐

„NAJLEPSZA szkoła online 3ds Max’a ! Dzięki wam pokochałam robienie wizualizacji i teraz sprawia mi to ogromną przyjemność  😉 Nie ukrywam że byłam wcześniej na innym szkoleniu z tego programu po którym nie potrafiłam nawet w 1/10 tego co teraz ! Tony, Ania i Wojtek robicie super prace JESTEŚCIE WSPANIALI !!! Było przykro się z wami rozstawać, ale mam nadzieje że będę miała jeszcze przyjemność z wami pracować… więc czekam na kolejne szkolenia !
Wszystkim serdecznie polecam !! Zdecydowanie najlepsi !! 🏆🥇🤩 „

Wszystkie prace i opinie

Znajdziesz na naszych mediach społecznościowych

Zaufało nam już ponad pół tysiąca studentów!

 

     

VizAcademy®
Szkolenie najwyższej jakości.

Załóż konto, aby zapisać się na szkolenie, bądź otrzymać darmowe tutoriale. Dołącz do nas już teraz!

Adres e-mail jest wymagany!

Wprowadź adres e-mail aby utworzyć darmowe konto.

Adres e-mail jest wymagany!

Sprawdź teraz:

Najczęstsze pytania

Co to jest VizAcademy

VizAcademy jest to profesjonalna szkoła online tworzenia fotorealistycznych wizualizacji w 3ds Maxie, ze specjalnie przygotowanym, autorskim programem nauczania, który daje doskonałe rezultaty już po 7 tygodniach.

Szkoła VizAcademy jest prowadzona przez wykwalifikowanych, certyfikowanych instruktorów, z ponad 13 letnim doświadczeniem w pracy w branży grafiki 3d.

Prowadzi szkolenia na terenie Polski, Niemiec oraz Wielkiej Brytanii.

Dla kogo jest VizAcademy

VizAcademy jest przeznaczone dla osób chcących nauczyć się tworzenia wizualizacji wnętrz, budynków, produktów od podstaw.

Nie musisz posiadać żadnej wcześniejszej wiedzy na temat renderingu, programów 3d, bądź wykształcenia w tym kierunku. Ponad 75% naszych absolwentów startowała zupełnie od zera.

Efekty naszego nauczania prezentujemy na naszych mediach społecznościowych oraz na tej stronie. Znajdziesz tam prace osób bez wcześniejszej znajomości 3ds Maxa, oraz posiadających elementarne doświadczenie w tym programie.

Brak wcześniejszej znajomości 3ds Maxa nie będzie mieć żadnego wpływu na Twój finalny efekt.

Czego się nauczę, czy dostanę certyfikat

W 7 tygodni nauczymy Cię tworzenia wizualizacji wnętrz oraz architektury na najwyższym poziomie.

Opanujesz szczegółowo zagadnienia modelingu, tworzenia światła, materiałów, post produkcji wypracowywane przez nas od ponad 13 lat pracy w branży.

Przekażemy Ci naszą usystematyzowaną wiedzę i nauczymy technik, które sprawią, że Twoje wizualizacje będą wyglądać jak profesjonalne zdjęcie.

Po ukończeniu szkolenia będziesz mieć w swoim portfolio od 2-7 pięknych wizualizacji, oraz dodatkowo otrzymasz certyfikat VizAcademy potwierdzający Twój udział.

Gdzie odbywają się zajęcia

Idea naszego szkolenia polega na przeniesieniu nauki z trybu stacjonarnego do trybu online, dostosowując nauczanie do nowoczesnych standardów i wymagań jakie powinny obowiązywać w XXI wieku. Bez żadnych długich dojazdów, limitowanych godzin lekcyjnych, limitowanego dostępu do pomocy czy wiedzy.

Zajęcia odbywają się na naszej autorskiej platformie VizAcademy®. Są one zbudowane w oparciu o 4 elementy: spotkania na konferencjach online na żywo 3 razy w tygodniu, codzienną pracę z indywidualnymi certyfikowanymi instruktorami, profesjonalne nagrania instruktażowe, oraz specjalnie przygotowane dla Ciebie zadania.

Ile kosztuje szkolenie

Aktualny cennik oraz dostępne terminy znajdziesz na stronie: Link