Twoi nauczyciele
O VizAcademy®

Wspólnie pod marką VizAcademy® działamy już od ponad 3 lat na rynku polskim oraz zagranicznym. W tym czasie nauczyliśmy 3ds Maxa od zera ponad pół tysiąca studentów.

Jesteśmy przekonani, że nasze specjalnie opracowane metody prowadzenia zajęć przynoszą najlepsze rezultaty. Jako jedyni, gwarantujemy Ci doskonałe efekty już po 7 tygodniach. Dowodem skuteczności są prace naszych absolwentów.

Posiadamy ponad 13 lat doświadczenia w pracy w branży grafiki 3d. Nasz zespół z przyjemnością będzie pracować z Tobą codziennie nad doskonaleniem Twoich umiejętności, przekazując naszą usystematyzowaną i uporządkowaną wiedzę.

Wojciech Jurkowski

Główny nauczyciel

Absolwent Politechniki Krakowskiej na wydziale Architektury. Przygodę z grafiką 3d i 3ds Maxem rozpoczął w wieku 13 lat. Już w 2011 otrzymał wyróżnienie 1 z 10 najlepszych prac roku na znanym serwisie max3d.pl. W 2015 oraz 2017 został finalistą konkursów designerskich, m.in za koncept „Renault Subtil” w ogólnoświatowym konkursie MichelinChallangeDesign. W 2018 roku został laureatem konkursu Stowarzyszenia Architektów Polskich. Jego prace doczekały się publikacji na jednych z najbardziej prestiżowych portali designerskich, m.in.: yankodesign, highsnobiety, designboom.

 

Portfolio


Autodesk Certified Professional

Antoni Rewucki

Główny nauczyciel

Absolwent Politechniki Krakowskiej na wydziale Architektury. Grafiką 3d interesuje się od 12 lat. Swoją prace z programem 3ds Max zaczął w 2013 roku. W trakcie studiów dostrzegł w sobie potencjał do przekazywania wiedzy i udzielania pomocy innym studentom z zakresu renderingu i modelingu 3d. W 2016 podjął pracę nad własnym projektem RVRsolution – wirtualnych spacerów z wykorzystaniem zaawansowanych technik renderingu realtime. Przez lata doświadczenia doskonale opanował programy takie jak: 3dsmax + vray, Corona, UE4, Marvelous, Photoshop, Autocad, Revit, Sketchup.

 

Portfolio


Autodesk Certified Professional

Nasz cykl szkolenia

4 najważniejsze elementy

1 - Konferencje online

Uczestniczysz w konferencjach online 3 razy w tygodniu na których przedstawiamy nasze najnowsze i najskuteczniejsze metody pracy w 3ds Max’ie. Jeśli nie możesz w niej uczestniczyć zawsze masz dostępne jej nagranie.

2 - Nagrania instruktażowe

Otrzymujesz profesjonalne nagrania instruktażowe w których krok po kroku pokazujemy jak zrealizować dane zagadnienie, mówiąc jednocześnie o sposobach i najwydajniejszych technikach na jego wykonanie.

3 - Codzienna pomoc w zadaniach

Nie zostaniesz w samotności! Nasz doświadczony zespół certyfikowanych instruktorów będzie pomagać Ci 7 dni w tygodniu w przypadku jakichkolwiek pytań. Jeśli zatrzymasz się na danym zagadnieniu, otrzymasz od nas błyskawiczną pomoc i rozwiązanie problemu.

4 - Sprawdzamy Twoją pracę domową

Na kolejnej konferencji nasz Główny Nauczyciel sprawdza Twoją pracę domową. Będziesz na nich otrzymywać cenne wskazówki, które pomogą Ci poprawiać jakość Twojej bieżącej pracy.

Odkryj VizAcademy

Dlaczego warto nas wybrać

Szkolenie dla każdego

Uczymy osoby zupełnie od zera, oraz posiadające wcześniejszą wiedzę nt. 3ds Maxa.

Indywidualni Instruktorzy

Pracujemy z Tobą indywidualnie, pomagając codziennie w pracy nad zadaniami.

Wygoda

Ucz się nie wychodząc z domu. Żadnych niepotrzebnych dojazdów.

Szybkość nauki

Nie musisz przeznaczać kilku lat na naukę wizualizacji. Z nami będziesz w stanie uzyskać wspaniałe rezultaty już po 7 tygodniach.

13 Lat doświadczenia

Posiadamy ponad 13 lat doświadczenia w tworzeniu wizualizacji i pracy w 3ds Maxie.

Doskonałe efekty

Na szkoleniu wykonasz od 2 do 7 pięknych wizualizacji do swojego portfolio potwierdzających Twoje umiejętności. Otrzymasz dodatkowo certyfikat.

VizAcademy®
Szkolenie najwyższej jakości.

Zapisz się do nas już teraz!

Adres e-mail jest wymagany!

Wprowadź adres e-mail aby utworzyć darmowe konto.

Adres e-mail jest wymagany!

Najczęstsze pytania

Co to jest VizAcademy

VizAcademy jest to profesjonalna szkoła online tworzenia fotorealistycznych wizualizacji w 3ds Maxie, ze specjalnie przygotowanym, autorskim programem nauczania, który daje doskonałe rezultaty już po 7 tygodniach.

Szkoła VizAcademy jest prowadzona przez wykwalifikowanych, certyfikowanych instruktorów, z ponad 13 letnim doświadczeniem w pracy w branży grafiki 3d.

Prowadzi szkolenia na terenie Polski, Niemiec oraz Wielkiej Brytanii.

Dla kogo jest VizAcademy

VizAcademy jest przeznaczone dla osób chcących nauczyć się tworzenia wizualizacji wnętrz, budynków, produktów od podstaw.

Nie musisz posiadać żadnej wcześniejszej wiedzy na temat renderingu, programów 3d, bądź wykształcenia w tym kierunku. Ponad 75% naszych absolwentów startowała zupełnie od zera.

Efekty naszego nauczania prezentujemy na naszych mediach społecznościowych oraz na tej stronie. Znajdziesz tam prace osób bez wcześniejszej znajomości 3ds Maxa, oraz posiadających elementarne doświadczenie w tym programie.

Brak wcześniejszej znajomości 3ds Maxa nie będzie mieć żadnego wpływu na Twój finalny efekt.

Czego się nauczę, czy dostanę certyfikat

W 7 tygodni nauczymy Cię tworzenia wizualizacji wnętrz oraz architektury na najwyższym poziomie.

Opanujesz szczegółowo zagadnienia modelingu, tworzenia światła, materiałów, post produkcji wypracowywane przez nas od ponad 13 lat pracy w branży.

Przekażemy Ci naszą usystematyzowaną wiedzę i nauczymy technik, które sprawią, że Twoje wizualizacje będą wyglądać jak profesjonalne zdjęcie.

Po ukończeniu szkolenia będziesz mieć w swoim portfolio od 2-7 pięknych wizualizacji, oraz dodatkowo otrzymasz certyfikat VizAcademy potwierdzający Twój udział.

Gdzie odbywają się zajęcia

Idea naszego szkolenia polega na przeniesieniu nauki z trybu stacjonarnego do trybu online, dostosowując nauczanie do nowoczesnych standardów i wymagań jakie powinny obowiązywać w XXI wieku. Bez żadnych długich dojazdów, limitowanych godzin lekcyjnych, limitowanego dostępu do pomocy czy wiedzy.

Zajęcia odbywają się na naszej autorskiej platformie VizAcademy®. Są one zbudowane w oparciu o 4 elementy: spotkania na konferencjach online na żywo 3 razy w tygodniu, codzienną pracę z indywidualnymi certyfikowanymi instruktorami, profesjonalne nagrania instruktażowe, oraz specjalnie przygotowane dla Ciebie zadania.

Ile kosztuje szkolenie

Aktualny cennik oraz dostępne terminy znajdziesz na stronie: Link