Dołącz do nas!

Zostań trenerem VizAcademy

3ds Max i Corona Renderer nie mają przed Tobą tajemnic?
Czujesz, że jesteś dobry w dzieleniu się wiedzą?

To może być praca dla Ciebie!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy szkołą online tworzenia wizualizacji 3d. Działamy na rynku brytyjskim, niemieckim oraz polskim od 2018 roku. Nasza ekipa składa się już z 11 doświadczonych grafików, architektów i designerów.

Szkolimy ponad 700 studentów rocznie. Naszym głównym celem jest zagwarantowanie doskonałych rezultatów każdemu uczestnikowi. Dzięki naszym uniwersalnym metodom nauczania nasi studenci wykonali już łącznie ponad 6000 wizualizacji. Nasze efekty nauczania można znaleźć m.in. na naszych mediach społecznościowych: https://www.instagram.com/vizacademy_uk https://www.instagram.com/3dvizacademy

Ze względu na stały rozwój naszej działalności, szukamy osób z doskonałą znajomością programu 3ds Max.

Czego od Ciebie oczekujemy

  • Doskonałej znajomości programu 3ds Max oraz Corona Renderer
  • Doświadczenia w tworzeniu wizualizacji wnętrz oraz budynków
  • Dobrego głosu do tworzenia nagrań oraz prowadzenia konferencji online
  • Dokładności, dbałości o detale
  • Punktualności, trzymania się terminów
  • Kreatywności
  • Chęci stałego poszerzania umiejętności

Jakie będą Twoje obowiązki

  • Prowadzenie 1-2 godzinnych konferencji online dla studentów – 3 razy w tygodniu w godzinach wieczornych
  • (opcjonalnie) Tworzenie nagrań instruktażowych
  • (opcjonalnie) Pomoc studentom przy wykonywaniu zadań

Co oferujemy

  • Wysokie zarobki przy małej ilości godzin pracy – 300zł brutto za 1 godzinę prowadzenia konferencji online zgodnie z naszym schematem (od 21 do 42 godzin miesięcznie w zależności od liczebności grupy)
  • Sprawdzony, powtarzalny system prowadzenia zajęć wraz z autorską platformą
  • Możliwość jeszcze większych zarobków w przypadku tworzenia nagrań instruktażowych oraz prowadzenia supportu – od 10 000-14 000 zł brutto miesięcznie
  • Możliwość rozliczania na zasadach B2B
  • W pełni zdalna praca – możliwość pracy z dowolnego miejsca
  • Możliwość szerszej współpracy w przyszłości

Dołącz do naszego zespołu

Zostań trenerem VizAcademy!

Proces rekrutacyjny podzielony jest na 3 etapy. Ten formularz jest pierwszym z nich. Po przesłaniu formularza otrzymasz mailowo zadanie związane z utworzeniem dwóch próbnych nagrań dotyczących 3ds Max’a.